Abádszalók-Kisköre 2019.10.20. – Eredmények

Részletes eredményekért kattints ide!

 

Helyezés Csapat neve Nemzetiség Csapattag I. Csapattag II. Pontszám
1. 3/017.Team Zandertime HU|HU Nikodém Miklós Szegedi György 5737 pont
2. 3/038.Fisherman’s RO|RO Vargics Mihály Popescu Tamás 5431 pont
3. 3/008.Party Arcok HU|HU Dobos Béla Dobos Nikoletta 5042 pont
4. 3/026.BIG BADA BOOM HU|HU Bogdan Maxim Ionut Andreica 4895 pont
5. 3/039.Hearty Rise HU|HU Barna Péter Apostol Attila 4755 pont
6. 3/009. Mickey’s Tackle Team HU|HU Gégény Viktor Bosánszky Péter 4617 pont
7. 3/012.Hatvan City Hardcore HU|HU Kovács Viktor Lang István 4490 pont
8. 3/031.Fahal Team HU|HU Ladvánszky Tamás Németh Boldizsár 4424 pont
9. 3/028.Mértenék HU|HU Enzsöl Gábor Mérten András 4393 pont
10. 3/011.Netrisk.hu – Crazy Fish HU|SK Dancsosi Miklós Matej Hutka 4367 pont
11. Fishunters HU|HU Dósa Levente Ratkai Miklós 3953 pont
12. 3/018.Ho-Hó Klub Kecskemét HU|HU Kovács Gábor Török Lajos 3913 pont
13. 3/033.Team Shark HU|HU Veégh Viktor Martina András 3883 pont
14. 3/007. Szigetszentmiklósi támolygók HU|HU Fürtös Attila Szilágyi Zoltán 3881 pont
15. 3/030.Mátrai Pergetők HU|HU Antal Gábor Kürti Tibor 3806 pont
16. 3/016.Csati Fishing Team HU|HU Kincs Csaba Reszkető Tibor 3754 pont
17. 3/037.Hírös Yacht Team HU|HU Farkas Attila Kostyál Pál 3392 pont
18. 3/021.Kiskörei Tisza II HE HU|HU Magyar Zoltán Besenyei István 3364 pont
19. 3/029.Nyavalyások HU|HU Szalóki Viktor Árvai Ivett 3332 pont
20. 3/019. Hírös Yacht – BigFish Team HU|HU Bartha Gábor Mlinárcsik Attila 3321 pont
21. 3/001.Tiszafüredi Sporthorgászok HU|HU Elek Gyula Elek Gyuláné Ágnes 3287 pont
22. 3/010.Konger Team Hungary HU|HU Németh Zoltán Kiss Róbert 3192 pont
23. 3/034.Harcsavadászok HU|HU Boros Csaba Székely Gábor 2832 pont
24. 3/023.P&V Team HU|HU Pridecki Nándor Veres Tamás 2792 pont
25. 3/036.Flow Fishing HU|HU Bús András Tahirák Tamás 2786 pont
26. 3/041.Dunai Pecások HU|HU Tóth József Ferenczi János 2729 pont
27. 3/040.Drink Team HU|HU Tavaszi József Gigor Tibor 2724 pont
28. 3/020.Xzoga-Gawas Hungary Team HU|HU Bordás György Varga LeventeLe 2321 pont
29. 3/043.CSA-LA 2 Team HU|HU Borsa Csaba Szalai László 2216 pont
30. 3/042.Desi74 Team HU|HU Márkus Attila Elekes Bertalan 2165 pont
31. 3/002.Blero Team HU|HU Gyurkó Pál Szakál Attila Tibor 2043 pont
32. 3/032.DOOCEE PECAA HU|HU Gigor Sándor Szalóki Gábor 1686 pont
33. 3/022.B&B Team HU|HU Balaskó Péter Szekeres Tamás 1656 pont
34. 3/006. ZoCsa Team HU|HU Kecskés Csaba Tanyik Zoltán 1591 pont
35. 3/035.Kostyál Team HU|HU Kostyál Ferenc Átol Péter 1589 pont
36. 3/024.Pergető Vargák HU|HU Varga László Varga Tibor 534 pont
37. 3/013.Szabinyo Team HU|HU Béres Szabolcs Banu Péter 526 pont
38. 3/025.Nolen Team HU|HU Csorba József Tatár Imre 519 pont
39. 3/003.NMY Team HU|HU Kővágó Csongor Piros Győző 0 pont
39. 3/004. Gerilla Peca HU|HU Kovács István Gógán Sándor 0 pont
39. 3/005.Delta Forca HU|HU Majer Balázs Kovács Zoltán 0 pont
39. 3/014.K&Z Team HU|HU Bányácski Zoltán Bányácski Károly 0 pont
39. 3/015.Xfish – Quantum Team HU|HU Deák Ferenc Hipszki Róbert 0 pont