Látóképi-tározó 2019.09.08. – Eredmények

Részletes eredményekért kattints ide!

 

Helyezés Csapatnév
Nemzetiség Csapattag I. Csapattag II. Pontszám
1. 1/09 GreBo Fishing Team HU|HU Greskó Zoltán Bordás Béla 3346 pont
2. 1/16 PIKEMANIACS RO|RO Botarla Marius Opre Marius 3260 pont
3. 1/38 Keleti Pergetők HU|HU Lehel Iván Szekeres Sándor 2447 pont
4. 1/31 Süllővadászok HU|HU Füles József Herke Zsolt 2389 pont
5. 1/39 Smith Fishing Team HU|HU Kovács Bence Kovács Dénes 2306 pont
6. 1/22 Bohóchal Team HU|HU Lós József Pinczés István 2290 pont
7. 1/01 Kapitális HE HU|HU Biri Zoltán Tamás Róbert 2272 pont
8. 1/42 Fish On HU|HU Galó Gábor Sonkoly János 2228 pont
9. 1/19 A.C.S.P. Transilvania RO|RO Savu Ciprian Pascalau Nelu 2220 pont
10. 1/07 ZanderHunter HU|HU Parti Attila Oláh Péter 2198 pont
11. 1/47 Gerilla Peca HU|HU Kovács István Gógán Sándor 2149 pont
12. 1/23 Delta Force HU|HU Majer Balázs Kovács Zoltán 1693 pont
13. 1/40 Blackbass Team HU|HU Hajdú Tamás Kocsel Zsolt 1683 pont
14. 1/18 VidékiVidrák HU|HU Bácsi Antal Szabó Norbert 1669 pont
15. 1/46 Top-Fish Team HU|HU Csirkés Péter Nagy László 1652 pont
16. 1/28 VP Team HU|HU Veégh Viktor Pongor András 1197 pont
17. 1/41 Rattanetesek HU|HU Karajos László Kasza Sándor 1152 pont
18. 1/24 Kapitális HE 2. HU|HU Kovács Szabolcs Szász István 1120 pont
19. 1/48 Westin Hungary HU|HU Gajdos Anikó Pusztai Attila 1094 pont
20. 1/43 Szabinyo Team HU|HU Béres Szabolcs Banu Péter 1091 pont
21. 1/21 Spinning Buddies HU|HU Ács Balázs Nagy Attila 1083 pont
22. 1/05 Csati Fishing Team HU|HU Kincs Csaba Reszkető Tibor 1078 pont
22. 1/32 Party Arcok HU|HU Dobos Béla Dobos Nikoletta 1078 pont
23. 1/11Netrisk.hu-Crazy Fish HU|SK Dancsosi Miklós Matej Hutka 1062 pont
24. 1/06 Mátrai Pergetők HU|HU Antal Gábor Csörgő Milán 1058 pont
25. 1/13 ZoCsa Team HU|HU Kecskés Csaba Tanyik Zoltán 1055 pont
26. 1/25 Hatvan City Hardcore HU|HU Kovács Viktor Lang István 717 pont
27. 1/33 Hobby Team HU|HU Kovács Krisztián Szabó László 632 pont
28. 1/35 King Team Verő Team HU|HU Jurácsik Gábor Kövesdi Zsigmond 613 pont
29. 1/49 Hírös Yacht Team HU|HU Farkas Attila Kostyál Pál 605 pont
30. 1/50 RBS Spinning HU|HU Kiszely Zoltán Papp Róbert 546 pont
31. 1/26 P&V Team HU|HU Pridecki Nándor Veres Tamás 545 pont
32. 1/02 HY – Bigfish HU|HU Bartha Gábo Mlinárcsik Attila 544 pont
32. 1/03 NMY Team HU|HU Piros Győző Kővágó Csongor 544 pont
32. 1/34 Blero Team HU|HU Gyurkó Pál Szakál Attila Tibor 544 pont
33. 1/10 BIG BADA BOOM RO|RO Bogdan Maxim Ionut Andreica 543 pont
34. 1/17 Pergető Vargák HU|HU Varga László Varga Tibor 538 pont
35. 1/30 Catfish Hunters HU|HU Medgyasszay Csaba Huszár János 534 pont
36. 1/45 Public Enemy HU|HU Bodonyi Tamás Balla Attila 531 pont
37. 1/14 Ho-Hó Klub Kecskemét HU|HU Kovács Gábor Török Lajos 528 pont
38. 1/08 Wobblerek.com – Keitech Team HU|HU Pálfi Zoltán Havai Zsolt 517 pont
39. 1/20 Fisherman’s RO|RO Vargics Mihály Marina Rene 81 pont
40. 1/04 Szőke Tisza Team HU|HU Gellért Győző Dobos Attila 0 pont
40. 1/12 K&Z Team HU|HU Bányácski Zoltán Bányácski Károly 0 pont
40. 1/15 Crazy Sliuro Spinning RO|RO Kis Csaba Róbert Ozohanics János 0 pont
40. 1/27 Tropic Fishing SK|SK Ľudovít Vítek Miroslav Blaho 0 pont
40. 1/29 Keitech Team Slovakia SK|SK Pavol Hoza Patrik Kuvik 0 pont
40. 1/36 King Team HU|HU Pálfi Kelemen Attila Jurácsik Károly 0 pont
40. 1/37 SzK Team HU|HU Szerepi Tamás Köröskényi László 0 pont
40. 1/44 Halőrök HU|HU Kis András Szabó László 0 pont

Tiszafüred 2019.10.06. – Eredmények

A Részletes eredményekért kattints ide!

 

Helyezés Csapatnév
Nemzetiség
Csapattag I.
Csapattag II.
Pontszám
1. 2/023 Mátrai Herkulesek
HU|HU Virág Balázs Oláh Gergely 3755 pont
2. 2/028 RIVERSPINNING
HU|HU Szigeti Tibor Nedró György 3733 pont
3. 2/026 Daiwa-Hírös Yacht Team HU|HU Sztahovits Péter Koncz Dávid 3249 pont
4. 2/020 Kapitális H.E. Team HU|HU Hajdi Péter Radácsi Gábor 2790 pont
5. 2/013 Hírös Yacht – BigFish Team  HU|HU Bartha Gábor Mlinárcsik Attila 2720 pont
6.  2/040 Wobblerek.com – Keitech Team HU|HU Pálfi Zoltán Havai Zsolt  2716 pont
7. 2/034 Meteor Team HU|HU Gál Sándor Csabai István 2701 pont
8. 2/039 K&Z Team HU|HU Bányácski Zoltán Bányácski Károly 2694 pont
9. 2/001 Tiszafüredi Sporthorgászok HU|HU Elek Gyula Elek Gyuláné Ágnes 2644 pont
10. 2/009 Delta Force HU|HU Majer Balázs Kovács Zoltán 2632 pont
11. 2/060 TNT (Tokaji NevelőTanárok) HU|HU Gégény Viktor Fekete Tamás 2632 pont
12. 2/011 Netrisk.hu – Crazy Fish HU|SK Dancsosi Miklós Matej Hutka 2386 pont
13. 2/021 Drávai pergerő HU|HU Janov Valentin Janov Alexander 2203 pont
14. 2/059 Nyavalyások
HU|HU Szalóki Viktor Árvai Ivett 2187 pont
15. 2/008 FishingUltraLife
HU|HU Tolner János Vig László 2182 pont
16. 2/042 Harcsavadászok
HU|HU Boros Csaba Székely Gábor 2178 pont
17. 2/005 Tropic Fishing Illex Team
CZ|SK Jan Hubka Ľudovít Vítek 2156 pont
18. 2/015 Team Zandertime
HU|HU Nikodém Miklós Szegedi György 2133 pont
19. 2/006 Hearty Rise Predatek Team
HU|HU Orosz László Csontos Attila 2129 pont
20. 2/054 HUNHORGÁSSZ
HU|HU Kardos Zoltán Pál Maleczki Richárd 1698 pont
21. 2/030 Party Arcok
HU|HU Dobos Béla Dobos Nikoletta 1670 pont
22. 2/003 Hírös Yacht Team
HU|HU Farkas Attila Kostyál Pál 1666 pont
23. 2/004 Rattanetesek
HU|HU Kasza Sándor Karajos László 1641 pont
24. 2/007 Maconkai Pergetők
HU|HU Papp Zoltán Kaszás Géza 1621 pont
25. 2/050 15cm alattiak
HU|HU Jurácsik Károly Kövesdi Zsigmond 1619 pont
26. 2/046 Keitech team Slovakia
SK|SK Pavol Hoza Patrik Kuvik 1611 pont
27. 2/057 SÚČA SPINNING
SK|SK Miroslav Blaho Dominik Hlavek 1599 pont
28. 2/018 Somlyói Rémek HU|HU Lendvay Attila Virágh Attila 1186 pont
29. 2/010 ZoCsa Team
HU|HU Kecskés Csaba Tanyik Zoltán 1099 pont
30. 2/049.15cm felettiek
HU|HU Jurácsik Gábor Pálfi Kelemen Attila 1095 pont
31. 2/024 Kaland SHE
HU|HU Jakab Orsolya Kemecsei Zoltán 1089 pont
32. 2/062 Public Enemy
HU|HU Bodonyi Tamás Balla Attila 1081 pont
33. 2/051.A.C.S.P. Transilvania
RO|RO Savu Ciprian Pascalau Nelu 1065 pont
33.  2/053.Chak-Awa-Runa – HírösYacht Team
HU|HU Kis Gyula Zoltán Dr. Márkus Milán 1065 pont
34.  2/058 RBS Spinning
HU|HU Kiszely Zoltán Papp Róbert 1062 pont
35. 2/032 Hearty Rise
HU|HU Barna Péter Apostol Attila 1058 pont
35. 2/041 BIG BADA BOOM RO|RO Bogdan Maxim Ionut Andreica 1058 pont
36. 2/035 Bohóchal Team HU|HU Lós József Pinczés István 1054 pont
37. 2/014 Szőke Tisza Team HU|HU Gellért Győző Dobos Attila 1043 pont
38.   2/044 B&S Team
HU|HU Berecz István Selmeczi Norbert 615 pont
39.  2/056 Fisherman’s
RO|RO Vargics Mihály Popescu Tamás 580 pont
40. 2/002 Blero Team
HU|HU Gyurkó Pál Szakál Attila Tibor 545 pont
41. 2/031 Lacik Team HU|HU Karádi László Takács László 544 pont
42. 2/016 Fishclub Győr
HU|HU Tar Vilmos Molnár Gábor 543 pont
43. 2/052 Westin Hungary HU|HU Gajdos Anikó Pusztai Attila 542 pont
44. 2/019 P&V Team HU|HU Pridecki Nándor Veres Tamás 540 pont
44. 2/027 Predator Bus Drivers HU|HU Horváth Roland Mészáros Zsolt 540 pont
45. 2/047 SpinningRulez Team
HU|HU Kiss József Láng László 533 pont
45. 2/063 Csak azért is Team
HU|HU Szabó Norbert Szabó Attila 533 pont
46. 2/045 Fanatikusok
HU|HU Péter Zoltán Farkas István 532 pont
47. 2/043 Fish4Fun HU|HU Dr. Soós Mihály Czakó Géza 531 pont
48.  2/068. Rambóék
HU|HU Karasz György Kecskés József 530 pont
49. 2/029 Csati Fishing Team
HU|HU Kincs Csaba Reszkető Tibor 529 pont
50. 2/037 harcsamágusok HU|HU Baráth András Papp Zoltán 527 pont
50. 2/061 Szabinyo Team HU|HU Béres Szabolcs Banu Péter 527 pont
51. 2/025 Xfish – Quantum Team
HU|HU Deák Ferenc Hipszki Róbert 526 pont
52. 2/012 Gerilla Peca HU|HU Kovács István Gógán Sándor 0 pont
52. 2/017 Mátrai Pergetők HU|HU Karsai Richárd Andrási Roland 0 pont
52.  2/022 CSA-LA Team
HU|HU Borsa Csaba Fehér László 0 pont
52. 2/033 SG Friend Team HU|HU Gängl Tibor Székely Nikola 0 pont
52.  2/036 Pergető Vargák
HU|HU Varga László Varga Tibor 0 pont
52.  2/038 PIKEMANIACS
RO|RO Botarla Marius Opre Marius 0 pont
52.  2/048 Kostyál Team
HU|HU Kostyál Ferenc Átol Péter 0 pont
52.  2/055 DOOCEE PECA TEAM
HU|HU Gigor Sándor Szalóki Gábor 0 pont
52. 2/064 2BFC RO|RO Marina Rene Kerekes Attila 0 pont
52. 2/065 CsikánoBulls HU|HU Bárczi Barbara Kálmán Zoltán 0 pont
52. 2/066 Top-Fish Team HU|HU Csirkés Péter Mónus Tamás 0 pont
52. 2/067 Halőrök HU|HU Kis András Szabó László 0 pont
52. 2/069 Drink Team HU|HU Tavaszi József Gigor Tibor 0 pont
52. 2/069 Ko-Bu HU|HU Kovács Brigitta Butka Dávid 0 pont

Abádszalók-Kisköre 2019.10.20. – Eredmények

Részletes eredményekért kattints ide!

 

Helyezés Csapat neve Nemzetiség Csapattag I. Csapattag II. Pontszám
1. 3/017.Team Zandertime HU|HU Nikodém Miklós Szegedi György 5737 pont
2. 3/038.Fisherman’s RO|RO Vargics Mihály Popescu Tamás 5431 pont
3. 3/008.Party Arcok HU|HU Dobos Béla Dobos Nikoletta 5042 pont
4. 3/026.BIG BADA BOOM HU|HU Bogdan Maxim Ionut Andreica 4895 pont
5. 3/039.Hearty Rise HU|HU Barna Péter Apostol Attila 4755 pont
6. 3/009. Mickey’s Tackle Team HU|HU Gégény Viktor Bosánszky Péter 4617 pont
7. 3/012.Hatvan City Hardcore HU|HU Kovács Viktor Lang István 4490 pont
8. 3/031.Fahal Team HU|HU Ladvánszky Tamás Németh Boldizsár 4424 pont
9. 3/028.Mértenék HU|HU Enzsöl Gábor Mérten András 4393 pont
10. 3/011.Netrisk.hu – Crazy Fish HU|SK Dancsosi Miklós Matej Hutka 4367 pont
11. Fishunters HU|HU Dósa Levente Ratkai Miklós 3953 pont
12. 3/018.Ho-Hó Klub Kecskemét HU|HU Kovács Gábor Török Lajos 3913 pont
13. 3/033.Team Shark HU|HU Veégh Viktor Martina András 3883 pont
14. 3/007. Szigetszentmiklósi támolygók HU|HU Fürtös Attila Szilágyi Zoltán 3881 pont
15. 3/030.Mátrai Pergetők HU|HU Antal Gábor Kürti Tibor 3806 pont
16. 3/016.Csati Fishing Team HU|HU Kincs Csaba Reszkető Tibor 3754 pont
17. 3/037.Hírös Yacht Team HU|HU Farkas Attila Kostyál Pál 3392 pont
18. 3/021.Kiskörei Tisza II HE HU|HU Magyar Zoltán Besenyei István 3364 pont
19. 3/029.Nyavalyások HU|HU Szalóki Viktor Árvai Ivett 3332 pont
20. 3/019. Hírös Yacht – BigFish Team HU|HU Bartha Gábor Mlinárcsik Attila 3321 pont
21. 3/001.Tiszafüredi Sporthorgászok HU|HU Elek Gyula Elek Gyuláné Ágnes 3287 pont
22. 3/010.Konger Team Hungary HU|HU Németh Zoltán Kiss Róbert 3192 pont
23. 3/034.Harcsavadászok HU|HU Boros Csaba Székely Gábor 2832 pont
24. 3/023.P&V Team HU|HU Pridecki Nándor Veres Tamás 2792 pont
25. 3/036.Flow Fishing HU|HU Bús András Tahirák Tamás 2786 pont
26. 3/041.Dunai Pecások HU|HU Tóth József Ferenczi János 2729 pont
27. 3/040.Drink Team HU|HU Tavaszi József Gigor Tibor 2724 pont
28. 3/020.Xzoga-Gawas Hungary Team HU|HU Bordás György Varga LeventeLe 2321 pont
29. 3/043.CSA-LA 2 Team HU|HU Borsa Csaba Szalai László 2216 pont
30. 3/042.Desi74 Team HU|HU Márkus Attila Elekes Bertalan 2165 pont
31. 3/002.Blero Team HU|HU Gyurkó Pál Szakál Attila Tibor 2043 pont
32. 3/032.DOOCEE PECAA HU|HU Gigor Sándor Szalóki Gábor 1686 pont
33. 3/022.B&B Team HU|HU Balaskó Péter Szekeres Tamás 1656 pont
34. 3/006. ZoCsa Team HU|HU Kecskés Csaba Tanyik Zoltán 1591 pont
35. 3/035.Kostyál Team HU|HU Kostyál Ferenc Átol Péter 1589 pont
36. 3/024.Pergető Vargák HU|HU Varga László Varga Tibor 534 pont
37. 3/013.Szabinyo Team HU|HU Béres Szabolcs Banu Péter 526 pont
38. 3/025.Nolen Team HU|HU Csorba József Tatár Imre 519 pont
39. 3/003.NMY Team HU|HU Kővágó Csongor Piros Győző 0 pont
39. 3/004. Gerilla Peca HU|HU Kovács István Gógán Sándor 0 pont
39. 3/005.Delta Forca HU|HU Majer Balázs Kovács Zoltán 0 pont
39. 3/014.K&Z Team HU|HU Bányácski Zoltán Bányácski Károly 0 pont
39. 3/015.Xfish – Quantum Team HU|HU Deák Ferenc Hipszki Róbert 0 pont

Maconka 2019.11.17. – MASTERS – Eredmények

Részletes eredményekért kattints ide!

 

Helyezés Csapat neve Nemzetiség Csapattag I. Csapattag II. Pontszám
1. Fisherman’s
RO|RO Vargics Mihály
Popescu Tamás
2644 Pont
2.  Delta Force
HU|HU Majer Balázs
Kovács Zoltán
1650 Pont
3. Mickey’s Tackle Team
HU|HU
Gégény Viktor
Bosánszky Péter
1645 Pont
4. GreBo Fishing Team
HU|HU
Greskó Zoltán
Bordás Béla
1628 Pont
5. Daiwa-Hírös Yacht Team
HU|HU
Sztahovits Péter
Koncz Dávid
1618 Pont
6. PIKEMANIACS
RO|RO
Botarla Marius
Opre Marius
1162 Pont
7. Fish On
HU|HU
Galó Gábor
Sonkoly János
1108 Pont
8. ZanderHunter
HU|HU
Parti Attila
Oláh Péter
1094 Pont
9. Keleti Pergetők
HU|HU Lehel Iván
Szekeres Sándor
1088 Pont
10. Kapitális H.E. Team
HU|HU Hajdi Péter
Radácsi Gábor
1085 Pont
11. Smith Fishing Team
HU|HU   Kovács Bence
Kovács Dénes
1053 Pont
12. Team Zandertime
HU|HU Nikodém Miklós
Szegedi György
575 Pont
13. Hearty Rise
HU|HU Barna Péter
Apostol Attila
569 Pont
14. Hatvan City Hardcore
HU|HU Kovács Viktor
Lang István
563 Pont
15. Bohóchal Team
HU|HU Lós József
Pinczés István
558 Pont
16. Party Arcok
HU|HU Dobos Béla
Dobos Nikoletta
555 Pont
17. BIG BADA BOOM
RO|RO Bogdan Maxim
Ionut Andreica
543 Pont
18. Tiszafüredi Sporthorgászok
HU|HU Elek Gyula
Elek Gyuláné Ágnes
535 Pont
19. Süllővadászok
HU|HU Füles József
Herke Zsolt
0 Pont
19. Kapitális HE
HU|HU Biri Zoltán
Tamás Róbert
0 Pont
19. A.C.S.P. Transilvania
RO|RO Savu Ciprian
Pascalau Nelu
0 Pont
19. Mátrai Herkulesek
HU|HU Virág Balázs
Oláh Gergely
0 Pont
19. RIVERSPINNING
HU|HU Szigeti Tibor
Nedró György
0 Pont
19. Hírös Yacht – BigFish Team
HU|HU Bartha Gábor
Mlinárcsik Attila
0 Pont
19. Netrisk.hu – Crazy Fish
HU|SK Dancsosi Miklós
Matej Hutka
0 Pont
19. Meteor Team
HU|HU Gál Sándor
Csabai István
0 Pont
19. K&Z Team
HU|HU Bányácski Zoltán
Bányácski Károly
0 Pont
19. Fahal Team
HU|HU Ladvánszky Tamás
Németh Boldizsár
0 Pont
19. Mértenék
HU|HU Enzsöl Gábor
Mérten András
0 Pont
19. Wobblerek.com – Keitech Team
HU|HU Pálfi Zoltán
Havai Zsolt