Deseda-tó 2018.09.02. – Eredmények

Részletes eredmények letöltése (katt ide)

 

Helyezés Csapat neve Nemzetiség Csapattag I. Csapattag II. Pontszám
1. Belvárosi Nyavalyások HU|HU Molnár Krisztián Takács Róbert 2892 Pont
2. Pergető Szakkör – Pinewood
HU|HU Csiszár Géza
Tóth Béla
2642 Pont
3.  Mindegy Csak Üsse Team
 HU|HU
Ladvánszky Tamás
Németh Boldizsár
2391 Pont
4. Westin Hungary
HU|HU
Gajdos Anikó Pusztai Attila 2370 Pont
5.  B&B Team
HU|HU
Balaskó Péter
Szekeres Tamás
2141 Pont
6.  Fishinfobay Team
HU|HU
Gégény Viktor
Bosánszky Péter
2116 Pont
7. A RETTENTHETETLENEK
HU|HU
 Koczka Zsolt
dr. Kalóz László
1881 Pont 
8. Netrisk.hu – Crazy Fish
HU|SK
Dancsosi Miklós
Matej Hutka
1857 Pont
9.  Ratta-netesek
 HU|HU Kasza Sándor
Karajos László
1617 Pont
10. Chak-Awa-Runa Team
 HU|HU  Kis Gyula Zoltán
Gombos Attila
1600 Pont  
11. Feláldozhatók HU|HU
Dobos Béla
Bodonyi Tamás
1178 Pont
12. Békésihúsmanufaktúra Team
 HU|HU Mucsi Lajos
Bécsi Tibor
1170 pont
13. Sáska Team
 HU|HU Sallai Tamás
Szentgróti János
1149 Pont
14. Desedai TT Team
HU|HU
Vörös Tibor
Hollósi Tamás
1102 Pont
15.  NMY Team
HU|HU
Piros Győző (Redfish)
Kővágó Csongor
1090 Pont
16.  CsoPé Team
HU|HU
Csóti Gábor
Pécsi Tamás
1057 Pont 
17. Desi74 Team
HU|HU
Elekes Bertalan
Márkus Attila
710 Pont 
18. Gerilla Peca
HU|HU
Gógán Sándor
Kovács István
611 Pont
19.  Delta Force
HU|HU
 Majer Balázs
Kovács Zoltán
589 Pont
20. Pergető Vargák
HU|HU
Varga László
Varga Tibor
567 Pont 
21. Kerítés Expressz
 HU|HU Kádár Zsolt
Sajó Tamás
548 Pont 
22. ExxZu Team
 HU|HU Kiss Róbert
Németh Zoltán
538 Pont
23. Hírös Yacht Team
 HU|HU Farkas Attila
Kostyál Pál
530 Pont
24. NORIZI Hungary
HU|HU
Szakál Attila Tibor
Gyurkó Pál
528 Pont
25. Crazy Spinning Team
HU|HU
Lőrincz Jenő
Szabó József
68 Pont
26. Wobblerek.com – Keitech Team
 HU|HU Pálfi Zoltán
Havai Zsolt
66 Pont
27. Webfishing Team
HU|HU
Horváth Bálint
Pátkai Róbert
 65 Pont
28. Dráva Team
 HU|HU Herke Zsolt
 Füles Ferenc
62 Pont
29. ZoCsa Team
HU|HU
Kecskés Csaba
Tanyik Zoltán
0 Pont
29. Drávai Pergetők
 HU|HU  Füles József
Füles Zoltán
0 Pont
29. Fel”perget”ve
HU|HU
 Hajnal Norbert
Oláh Csaba
0 Pont
29.  HUNhorgássz
 HU|HU Kardos Zoltán Pál
Maleczki Richárd
0 Pont
29. Fishing & Drinking Team
 HU|HU  Fogarasi Zsolt
 Horváth Szabolcs
0 Pont

Tiszafüred 2018.09.23. – Eredmények

Részletes eredmények letöltése (katt ide)

 

Helyezés Csapat neve Nemzetiség Csapattag I. Csapattag II. Pontszám
1. kapitális.eu team HU|HU Hajdi Péter Radácsi Gábor 3816 pont
2. Frog5m Pro
HU|HU Nikodém Miklós
Takács László
2803 Pont
3. Pontoon 21 Hungary 
HU|HU
Bódi Zoltán
Berecki Kitti
2786 Pont 
4. Riverspinning
HU|HU  Szigeti Tibor   Nedró György 2711 Pont
5. B&S Team  HU|HU  Berecz István  Selmeci Norbert  2703 Pont
6. Feláldozhatók  HU|HU   Dobos Béla Bodonyi Tamás  2245 Pont
7.  PIKE MANIACS RO|RO  Botarla Marius  Opre Marius  2202 Pont
8. Mátrai Pergetők  HU|HU  Antal Gábor  Zakhar Attila  2192 Pont
9.  Skylark  HU|HU Sarlós Dávid  Sarlósné Hómann Ilona  2182 Pont
10. King Team  HU|HU  Jurácsik Károly  Pálfi Kelemen Attila  2146 Pont 
11. Fisherman’s   RO|RO  Vargics Mihály Marina Rene  2135 Pont
12. Netrisk.hu – Crazy Fish  HU|SK   Dancsosi Miklós Matej Hutka  2131 Pont
13. Tiszatavi Sporthorgászok  HU|HU Elek Gyula  Elek Ágnes  2126 Pont
14.  Kerítés Expressz  HU|HU  Kádár Zsolt Sajó Tamás  2121 Pont
15. Tiszafüredi Amatőrök  HU|HU Borsa Sándor Csaba Farkas István 2116 Pont
16. BIG BADA BOOM   RO|RO   Bogdan Maxim   Ionut Andreica  1654 Pont
17.  Fishmedia HU|HU  Tóth József   Tóth Ádám 1648 Pont
18.  Westin Hungary HU|HU  Gajdos Anikó  Pusztai Attila  1645 Pont
19. King Team Verő Team  HU|HU   Jurácsik Gábor Kövesdi Zsigmond  1635 Pont
20.  Z&L Team HU|HU  Selmeczy László   Tóth Zoltán  1622 Pont
21. Bohóc hal team   HU|HU  Pinczés István Lós József  1611 Pont 
22. Maconkai Pergetők   HU|HU Papp Zoltán  Kaszás Géza  1610 Pont 
23. Gerilla Peca   HU|HU  Kovács István  Gógán Sándor 1593 Pont 
24. Tropic Fishing CZ   CZ|CZ  Honza ‘Carpkiller’ Hubka  Jakub Kolář 1584 Pont 
25. Wobblerek.com – Keitech Team   HU|HU  Havai Zsolt Pálfi Zoltán  1156 Pont 
26.  Delta Force  HU|HU  Majer Balázs  Kovács Zoltán 1152 Pont 
27. Fahal csapat   HU|HU  Dósa Levente  Abaffy György  1137 Pont
28. Mészáros Team   HU|HU Mészáros László   Átol Péter 1091 Pont 
29. PodSplavom  SK|SK  Karol Szarysz   Peter Palkech 1090 Pont 
30. L.Z.C. Fishing Team  HU|HU   Barna Péter  Boros Csaba 1074 Pont 
31. Anonym Guys  HU|HU  Papp Róbert  Kiszely Zoltán  1065 Pont 
32. BigFish Team  HU|HU   Bartha Gábor Mlinárcsik Attila  1061 Pont 
32. CsaTi Fishing Team   HU|HU  Kincs Csaba  Reszkető Tibor 1061 Pont 
33.  ZoCsa Team HU|HU  Kecskés Csaba  Tanyik Zoltán  1055 Pont 
34. AtTom Team  HU|HU  Szakál Tamás  Szabó Attila  561 Pont 
35.  ExxZu Team HU|HU  Kiss Róbert   Horváth Roland 560 Pont 
36. Nomura Team HU|HU   Daróczi Péter  Deél István 547 Pont 
37. Crazy Siluro Spinning  RO|RO  Kis Csaba Róbert  Ozohanics János  539 Pont 
38.  K&Z Team HU|HU   Bányácski Zoltán Bányácski Károly   538 Pont
39.  NORIZI Hungary  HU|HU  Szakál Attila Tibor  Gyurkó Pál  532 Pont
40. NMY Team   HU|HU  Piros Győző (Redfish)  Kővágó Csongor 531 Pont 
41. Szőke Tisza Team  HU|HU  Gellért Győző   Dobos Attila 520 Pont 
42. Tropicfishing.sk SK|SK  Ľudovít Vítek Martin Szellár  0 Pont 
42. Fishing 4 Fun Spinning Team   SK|SK Patrik Kuvik Peter Frajt  0 Pont 
42. Pergető Vargák   HU|HU Varga László  Varga Tibor  0 Pont
42. P&V Team  HU|HU   Pridecki Nándor Várhelyi Attila   0 Pont
42.  Ratta-netesek    HU|HU    Kasza Sándor  Karajos László   0 Pont
42.  Paptetű Team (J)  HU|HU  Bana Zoltán Kovács János  0 Pont 
42.  Csukás Csávók Duo HU|HU  Gigor Sándor  Szalóki Viktor   0 Pont
42.  HírösYacht Csapat  HU|HU Farkas Attila   Kostyál Pál  0 Pont

Látóképi-tározó 2018.10.21. – Eredmények

 

Helyezés Csapat neve Nemzetiség Csapattag I. Csapattag II. Pontszám
1. NMY Team
 HU|HU Piros Győző (Redfish)
Kővágó Csongor
2203 Pont
2. Súča Spinning SK|SK Miroslav Blaho
Dominik Hlávek 2190 Pont
 3. Kapitális HE Debrecen  HU|HU Biri Zoltán Tamási Róbert 2180 Pont
 4. Delta Force
HU|HU Majer Balázs
Kovács Zoltán
2172 Pont
5. Fisherman’s RO|RO Vargics Mihály
Toma Popescu
2165 Pont
6.  Zanderhunter  HU|HU Parti Attila
Oláh Péter
2139 Pont
7. Wobblerek.com – Keitech Team
HU|HU Havai Zsolt
Pálfi Zoltán
2138 Pont
8. Vidéki Vidrák
 HU|HU Bácsi Antal
Szabó Norbert
2126 Pont
9. BigFish Team
HU|HU Bartha Gábor
Mlinárcsik Attila 1747 Pont
10. Békési Húsmanufaktúra (Keménygránátosok)
 HU|HU Mucsi Lajos
Bécsi Tibor
 1705 Pont
11. Netrisk.hu-Crazy Fish HU|SK Dancsosi Miklós  Matej Hutka 1694 Pont
 12. P&P Team
HU|HU Perger Péter
 Szász István
1662 Pont
13. Team PF
 HU|HU Balasi Gábor
Micskei Péter
1655 Pont
14.
Ho-Hó Klub Kecskemét
HU|HU
Kovács Gábor
Török Lajos
1637 Pont
 15. Anonym Guys
HU|HU
Papp Róbert
Kiszely Zoltán
 1176 Pont
16. Blackbass Team
 HU|HU Hajdú Tamás
Kocsel Zsolt
 1116 Pont
17. Nomura Csapat
 HU|HU Daróczi Péter
 Kis András
1114 Pont
18.
Feláldozhatók
 HU|HU Dobos Béla
Bodonyi Tamás
1101 Pont
19. Parys.sk
SK|SK
Peter Hofierka
Marián Brezovský
1099 Pont
20. Csati Fishing Team
 HU|HU Kincs Csaba
Reszkető Tibor
1071 Pont
21. East Spinning Team
HU|HU
Nagy Péter
Pozsár Dávid
591 Pont
22. Mátrai Pergetők
HU|HU
Antal Gábor
Zakhar Attila
 565 Pont
23. Crazy Siluro Spinning
RO|RO Kis Csaba Róbert
Ozohanics János
557 Pont
24.  ZoCsa Team
HU|HU
Kecskés Csaba
Tanyik Zoltán
547 Pont
25.
AtTom Team
 HU|HU  Szabó Attila
Szakál Tamás
546 Pont
26. HírösYacht Team
HU|HU
Farkas Attila
Kostyál Pál
542 Pont
 27. BIG BADA BOOM
RO|RO Bogdan Maxim
Ionut Andreica
537 Pont
28. Vidám Fiúk
 HU|HU Szabó Tamás
Czakó Géza
 535 Pont
29.
FCSHE Team
 HU|HU  Laki Ákos
Szeghy Tibor
532 Pont
30.
Bohóc Hal Team
 HU|HU Pinczés István
Lós József
527 Pont
31.
Szőke Tisza Team
 HU|HU  Gellért Győző
Dobos Attila
524 Pont
32.
Meteor Team
HU|HU
Csabai István
 Gál Sándor
516 Pont
33.
Tropicfishing.sk
 HU|HU Ľudovít Vítek
Martin Szellár
35 Pont
34.
NORIZI Hungary
 HU|HU Szakál Attila Tibor
Gyurkó Pál
 0 Pont
34.
Fishing 4 Fun Spinning Team
HU|HU
 Patrik Kuvik
Peter Frajt
0 Pont
34.
VikTam Team
HU|HU Jakab Tamás
Tóth Viktor
 0 Pont
34.
P&V Team
 HU|HU Pridecki Nándor
Várhelyi Attila
0 Pont
34.
SZR-CSP
HU|HU
Csontos István Attila
Szabó László
0 Pont
34.
Pergető Vargák
HU|HU
Varga László
 Varga Tibor
0 Pont
34.
Zander Time
 HU|HU  Bordás György
Varga Levente
0 Pont

Maconka 2018.11.11. – MASTERS

Részletes eredményekért kattints ide.

 

Helyezés Csapat neve Nemzetiség Csapattag I. Csapattag II. Pontszám
1 BigFish Team
HU|HU Bartha Gábor
Mlinárcsik Attila 2826 Pont
2 Frog5m Pro
HU|HU Nikodém Miklós
Takács László
2782 Pont
3  PIKE MANIACS
RO|RO
Botarla Marius
Opre Marius
2302 Pont
4 Vidéki Vidrák
HU|HU
Bácsi Antal
Szabó Norbert
2183 Pont
5 River Spinning
HU|HU
Szigeti Tibor
Nedró György
2179 Pont
6  Fisherman’s
RO|RO
Vargics Mihály
Toma Popescu
1437 Pont
7 Fishinfobay
HU|HU
Gégény Viktor
Bosánszky Péter
1427 Pont
8 Mindegy Csak Üsse Team
HU|HU
Ladvánszky Tamás
Németh Boldizsár
1297 Pont
9 Westin Hungary
HU|HU Gajdos Anikó
Pusztai Attila
1220 Pont
10 Ratta-netesek
HU|HU Kasza Sándor
Karajos László
1148 Pont
11 Belvárosi Nyavalyások
HU|HU   Molnár Krisztián
Takács Róbert
1110 Pont
12 kapitális.eu team
HU|HU Hajdi Péter
Radácsi Gábor
1108 Pont
13 Feláldozhatók HU|HU Bodonyi Tamás
Dobos Béla
1105 Pont
14 Wobblerek.com – Keitech Team
HU|HU Pálfi Zoltán
Havai Zsolt
1097 Pont
15 B&B Team HU|HU Balaskó Péter
Szekeres Tamás
1075 Pont
16 Zanderhunter HU|HU Parti Attila
Oláh Péter
 1071 Pont
17 Chak-Awa-Runa Team
HU|HU Kis Gyula Zoltán
Gombos Attila
1055 Pont
18 Súča Spinning SK|SK Miroslav Blaho
Dominik Hlávek
589 Pont
19 Netrisk.hu – Crazy Fish
HU|SK Dancsosi Miklós
Matej Hutka
 587 Pont
20 King Team HU|HU Jurácsik Károly Pálfi Kelemen Attila 557 Pont
21 Mátrai Pergetők
HU|HU Antal Gábor
Zakhar Attila
538 Pont
21 NMY Team
HU|HU Piros Győző (Redfish) Kővágó Csongor
538 Pont
22 Békési Húsmanufaktúra
HU|HU Mucsi Lajos
Bécsi Tibor 535 Pont
23 Delta Force HU|HU Majer Balázs Kovács Zoltán 63 Pont
24 Pergetőszakkör –  Pinewood
HU|HU Csiszár Géza
Tóth Béla
0 Pont
24 A RETTENTHETETLENEK HU|HU Koczka Zsolt dr. Kalóz Zsolt
 0 Pont
24 Pontoon 21 Hungary
HU|HU Bódi Zoltán
Berecki Kitti
0 Pont
24 B&S Team
HU|HU Berecz István
Selmeci Norbert
0 Pont
24 Skylark
HU|HU Sarlós Dávid
Sarlósné Hómann Ilona
0 Pont
24 Kapitális HE Debrecen HU|HU Biri Zoltán
Tamási Róbert
 0 Pont