IPCC 2016

https://www.youtube.com/watch?v=HcfnJK7Lyss

 

https://www.youtube.com/watch?v=F6Ik3JSIHEc

Szűcsi Völgy-tó 2016.11.20. – I. Mansa Rezultate

Pentru rezultate detaliate (faceți clic aici!)

   

Place Team Name Nationality Team Member I. Team Member II. Score
1. NMY Team HU | HU Kővágó Csongor Piros Győző 1866 Puncte
2. West Spinning Brigade RO | RO Adrian Spiac Adelin Avram 1392 Puncte
3. DLKP Team. HU | HU Décsik Lajos Kostyál Pál 1314 Puncte
4. Jerk team HU | HU Dobos Béla Bodonyi Tamás 1092 Puncte
5. International Spinning Academy ® HU | SK Dancsosi Miklós Hutka Matej 1082 Puncte
6. Fishingproject – Csepel HE HU | HU Hipszki Róbert Deák Ferenc 1075 Puncte
7. Doiyo Team Hungary HU | HU Kovács Zoltán Majer Balázs 806 Puncte
8. PodSplavom SK | SK Karol Szarysz Peter Palkech 770 Puncte
9. CCI Team HU | HU Gégény Viktor Bosánszky Péter 759 Puncte
10. Mátrai H.E. – Barracuda Team HU | HU Gombos Tamás Horváth Ádám 570 Puncte
11. The One Predator Team HU | RO Peter Micula Ciprian Savu 548 Puncte
12. Feketeleves HU | HU Balla Attila Kőrösi Gábor 546 Puncte
12. Pontoon 21 Team Hungary HU | HU Bódi Zoltán Berecki Kitti 546 Puncte
13. ECO PREDATOR TEAM III. HU | HU Danyi Péter Molnár Gergő 544 Puncte
14. Romanian Pro Spinning Team CJ RO | RO Valentin Stratonov Laszlo Jordaky 540 Puncte
15. ECO PREDATOR TEAM IV. HU | SK Barcsák Róbert Fulajtár Frantisek 535 Puncte
16. River Spinning Team HU | HU Szigeti Tibor Orosz László 228 Puncte
17. Desi74 team HU | HU Elekes Bertalan Márkus Attila 223 Puncte
18. Fishing Project Team HU | HU Dráviczki Csaba Vladár Ferenc 75 Puncte
19. Facsuka HU | HU Balogh Attila Orbán Sándor 0 Puncte
19. Lamacarp Fishing Team HU | HU Dalnoki László Bálint Árpád 0 Puncte
19. Fanatik Pike Team SM RO | RO Ciprian Ciarnau Adrian Matei 0 Puncte
19. ExxZu Team HU | HU Kiss Róbert Németh Tamás 0 Puncte
19. Spinning Buddies HU | HU Nagy Attila Ács Balázs 0 Puncte
19. DUO Team HU | HU Kelemen Szabolcs Blizman Barnabás 0 Puncte
19. Rapture Team HU | HU Gál Sándor Csabai István 0 Puncte
19. BIG BADA BOOM RO | RO Bogdan Maxim Ionut Andreica 0 Puncte
19. ECO PREDATOR TEAM I. HU | HU Ledó Gábor Dobrovics László 0 Puncte
19. ECO PREDATOR TEAM II. HU | HU Mácsovits Attila Miskolczi Áron 0 Puncte

Deseda-tó 2016.11.27. – II. Mansa Rezultate

Pentru rezultate detaliate (faceți clic aici!)

   

Place Team Name Nationality Team Member I. Team Member II. Score
1. Teleki team HU | HU Horváth Tibor Fekete Zoltán 2384 Puncte
2. International Spinning Academy ® HU | SK Dancsosi Miklós Hutka Matej 2185 Puncte
3. NMY Team HU | HU Kővágó Csongor Piros Győző 2166 Puncte
4. Desi74 Team HU | HU Elekes Bertalan Márkus Attila 1957 Puncte
5. Belvárosi Nyavalyások HU | HU Molnár Krisztián Takács Róbert 1778 Puncte
6. Bob & Bobek HU | HU Koczka Zsolt Kalóz László 1702 Puncte
7. River spinnig Team HU | HU Szigeti Tibor Kulcsár Gábor 1603 Puncte
8. Pergető Szakkör HU | HU Csiszár Géza Tóth Béla 1377 Puncte
9. Pontoon 21 Team Hungary HU | HU Berecki Kitti Bódi Zoltán 1234 Puncte
10. DLKP Team HU | HU Décsik Lajos Kostyál Pál 1232 Puncte
11. B & B Team HU | HU Balaskó Péter Banelli Gergő 1224 Puncte
12. TÜSKE TEAM HU | HU Sallai Tamás Szentgróti János 1200 Puncte
13. Chaka-WA-Runa Team HU | HU Kis Gyula Zoltán Gombos Attila 1193 Puncte
14. ExxZu Team HU | HU Kiss Róbert Németh Tamás 1133 Puncte
15. Hírös Yacht Team HU | HU Farkas Attila Vincze Roland 1127 Puncte
16. Pergető erő HU | HU Németh Zoltán Jakab Gábor 1123 Puncte
17. Jerk Team HU | HU Dobos Béla Bodonyi Tamás 1085 Puncte
18. Rapture-Rapala Team HU | HU Csabai István Ferenczi János 749 Puncte
19. Szűcsi Völgy-tó ÁLPÁL Team HU | HU Csörgő Tamás Dömök Anita 551 Puncte
20. Facsuka HU | HU Balogh Attila Orbán Sándor 0 Puncte
20. Mészáros Team HU | HU Mészáros László Átol Péter 0 Puncte

Szűcsi Völgy tó 2016.12.03 – III. Mansa Rezultate

Pentru rezultate detaliate (faceți clic aici!)

 

 

Place Team Name Nationality Team Member I. Team Member II. Score
1. Zo-Csa Team HU | HU Kecskés Csaba Tanyik Zoltán 1635 Puncte
2. Fishing Project Team HU | HU Dráviczki Csaba Vladár Ferenc 1309 Puncte
3. ExxZu Team HU | HU Kiss Róbert Németh Zoltán 1095 Puncte
4. The One Predator Team RO | RO Savu Ciprian Pascalau Nelu 1093 Puncte
5. Facsuka HU | HU Balogh Attila Orbán Sándor 1088 Puncte
5. International Spinning Academy ® HU | SK Dancsosi Miklós Hutka Matej 1088 Puncte
6. Chaka-WA-Runa Team HU | HU Kis Gyula Zoltán Medgyasszay Csaba 1087 Puncte
7. Wall-Eye Team HU | HU Weszelovszky Ákos Ladvánszky Tamás 1079 Puncte
8. CCI Lamacarp Fishing Team HU | HU Dalnoki László Bálint Árpád 999 Puncte
9. Jerk Team HU | HU Dobos Béla Bodonyi Tamás 545 Puncte
9. BIG BADA BOOM RO | RO Bogdan Maxim Ionut Andreica 545 Puncte
10. LOLO team SK | SK Peter Mlynarčík Marek Palkech 544 Puncte
11. NMY Team HU | HU Kővágó Csongor Piros Győző 536 Puncte
12. Pergess és engedd el HU | HU Tóth József Tóth Ádám 533 Puncte
13. Captain Barbarosa RO | RO Radulescu Olivier Terebes Cristian 531 Puncte
14. K-Fish HU | HU Berei Béla Kocsis Ferenc 227 Puncte
15. Szűcsi Völgy Tó – Áll Pál Team HU | HU Csörgő Tamás Dömök Anita 217 Puncte
16. Oplus Team HU | HU Hodula Tamás Enzsöl Gábor 0 Puncte
16. Rapture-Rapala Team HU | HU Ferenczi János Csabai István 0 Puncte
16. PodSplavom SK | SK Karol Szarysz Peter Palkech 0 Puncte
16. Hezitálók HU | HU Németh Anita Kovács Viktor 0 Puncte
16. Mátrai Pergetők AK HU | HU Antal Gábor Karsai Richárd 0 Puncte
16. River spinnig Team HU | HU Szigeti Tibor Illés Zoltán 0 Puncte
16. Dreamfish Team HU | HU Blizman Barnabás Hegedűs Csaba 0 Puncte

Szűcsi Völgy-Tó 2017.04.02. – Masters Finala Rezultate

Pentru rezultate detaliate (faceți clic aici!)

 

 

Place Team Name Nationality Team Member I. Team Member II. Score
1. International Spinning Academy ® HU | SK Dancsosi Miklós Hutka Matej 1683 Puncte
2. Pontoon 21 Team Hungary HU | HU Berecki Kitti Bódi Zoltán 1644 Puncte
3. Fishingproject – Csepel HE HU | HU Hipszki Róbert Deák Ferenc 1327 Puncte
4. Doiyo Team Hungary HU | HU Kovács Zoltán Majer Balázs 1141 Puncte
5. BIG BADA BOOM RO | RO Bogdan Maxim Ionut Andreica 1117 Puncte
6. DLKP Team HU | HU Décsik Lajos Kostyál Pál 1113 Puncte
7. Mátrai H.E. – Barracuda Team HU | HU Gombos Tamás Horváth Ádám 1094 Puncte
8. Zo-Csa Team HU | HU Kecskés Csaba Tanyik Zoltán 1091 Puncte
9. CCI Team HU | HU Gégény Viktor Bosánszky Péter 1088 Puncte
10. Wall-Eye Team HU | HU Weszelovszky Ákos Ladvánszky Tamás 1085 Puncte
11. PodSplavom SK | SK Karol Szarysz Peter Palkech 565 Puncte
12. NMY Team HU | HU Kővágó Csongor Piros Győző 564 Puncte
13. The One Predator Team RO | RO Savu Ciprian Pascalau Nelu 563 Puncte
14. Bob & Bobek HU | HU Koczka Zsolt Kalóz László 232 Puncte
15. Lamacarp Fishing Team HU | HU Dalnoki László Bálint Árpád 230 Puncte
16. West Spinning Brigade RO | RO Adrian Spiac Adelin Avram 0 Puncte
16. Jerk team HU | HU Dobos Béla Bodonyi Tamás 0 Puncte
16. Teleki team HU | HU Horváth Tibor Fekete Zoltán 0 Puncte
16. Desi74 Team HU | HU Elekes Bertalan Márkus Attila 0 Puncte
16. Belvárosi Nyavalyások HU | HU Molnár Krisztián Takács Róbert 0 Puncte
16. River spinnig Team HU | HU Szigeti Tibor Kulcsár Gábor 0 Puncte
16. Pergető Szakkör HU | HU Csiszár Géza Tóth Béla 0 Puncte
16. Fishing Project Team HU | HU Dráviczki Csaba Vladár Ferenc 0 Puncte
16. ExxZu Team HU | HU Kiss Róbert Németh Zoltán 0 Puncte
16. Facsuka HU | HU Balogh Attila Orbán Sándor 0 Puncte
16. Chaka-WA-Runa Team HU | HU Kis Gyula Zoltán Medgyasszay Csaba 0 Puncte
16. LOLO team SK | SK Peter Mlynarčík Marek Palkech 0 Puncte